Update van het bestuur

terug naar overzicht

Zondag, 4 oktober 2020

Recentelijk hebben wij als bestuur voor het eerst, rekening houdend met de gewenste afstand, weer fysiek met elkaar vergadert. Daarin hebben we besproken om onze leden een update te geven over de stand van zaken, mede doordat de geplande Algemene Ledenvergadering van 17 maart 2020 niet heeft kunnen plaatsvinden.

Op de pagina documenten vindt u de 'ledenbrief 2020'.

Hierin is in verkorte versie een jaarverslag 2019 en update 2020 weergegeven. Daarnaast een verkort financieel verslag 2019 en de contributie voor 2021. Mocht u naar aanleiding van het lezen van deze informatie vragen hebben dan kunt 
u deze stellen door een e-mail te sturen naar penningmeester@hsvbalkbrug.nl.

Wij hebben als bestuur een vergadering gepland voor eind november om dan de gestelde vragen 
te bespreken en vervolgens van een antwoord te voorzien. Wij hopen u als bestuur weer te mogen verwelkomen bij onze Algemene Ledenvergadering in 2021, uitgaande van de juiste omstandigheden. De uitnodiging van de Algemene
Ledenvergadering en overige documenten voor het visseizoen 2021 zullen worden geplaatst
op www.hsvbalkbrug.nl.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies